דומיין זה רשום באינדקס הדומיינים והאתרים הישראלי

הילה רווח

משרד עורכי דין

עורכת דין הילה רווח

כעורכת דין משנת 2003 העוסקת מעל לעשור בתחום המשפט הציבורי ובייצוג רשויות מוניציפליות, אני מחזיקה באמונה כי על הרשות להחיל ולפרש את הדין לטובת ורווחת הציבור. מתוך תפיסה זו, משרדנו מעמיד לרשות הלקוחות את כל הכלים, הידע והנסיון רב השנים שנצבר בתחום זה.

רשויות מקומיות

משפט מנהלי וליטיגציה מנהלית

מיסוי מוניציפאלי

דיני תכנון ובניה

דיני מכרזים

התחדשות עירונית תמ״א 38

המשרד

משרד עורכי דין הילה רווח בעל ניסיון רב, אשר נצבר עם השנים, בכל הקשור ביעוץ וטיפול משפטי בנושאים הקשורים לרשויות מקומיות. המשרד מנוהל ע״י עו״ד הילה רווח אשר שימשה בין היתר כיועצת המשפטית לעיריית אשקלון ובמסגרת זו ניהלה אלפי הליכים משפטיים ובהיקף כספי של מאות מיליוני שקלים בכל התחומים, אך בעיקר בתחום התכנון והבנייה, המכרזים והיטלי פיתוח. המשרד מעניק שירותים משפטיים בתחומי המשפט המנהלי הציבורי, התחדשות עירונית – תמ"א 38, פינוי בינוי, שימור, תכנון ורישוי בניה, קידום תכניות בניין עיר, וייצוג בתחום הפלילי של דיני התכנון והבנייה, רישוי עסקים, ליווי מכרזים, חוזים תובענות יצוגיות ועוד. למשרד פרקטיקה ענפה בתחום הליטיגציה ביחס לנושאים הנוגעים לתחומים המשפטיים בהם עוסק המשרד.

הניסיון הנצבר, הבקיאות, הזמינות ללקוח, היקף הפעילות הרחב וההצלחות הרבות שבצידה של העבודה המשפטית, מייצבים את המשרד כמומחה בעל שם בכל תחומי עיסוקו, אשר מייצרים ערך מוסף ייחודי ממנו נהנים לקוחותיו. המשרד שם דגש על חדשנות והתעדכנות מתמדת בצדו של שימור ופיתוח הידע המקצועי הרב שנצבר בתחומי התמחותו ולצד הפעילות המשפטית השוטפת.

תחומי התמחות

רשויות מקומיות
ייעוץ משפטי לרשויות מקומיות ולגופים פרטיים במגוון רחב של נושאים הקשורים בשלטון המקומי, לרבות פעילותן של ועדות הגבולות בין הרשויות, מכרזים, הקצאת קרקע ציבורית, הסכמי פיתוח, הליכי הפקעת מקרקעין ופיצויים, עסקאות מקרקעין ברשויות מקומיות, אגרות והיטלים, מיסוי עירוני (ארנונה), דיני בחירות בשלטון המקומי ועוד.

משפט מנהלי
וליטיגציה מנהלית

עקרונות המשפט המנהלי מסדירים את יחסי הגומלין בין הרשות לאזרח ומגבשים את חובות הרשות המנהלית במימוש סמכותה כלפי האזרח. החלטות המנהליות הן רבות ומגוונות בנושאיהן ולהן מקום חשוב בחיי היום יום של החברה והפרט. החלטות אלו נתונות לפיקוח ולבקרה של בית המשפט.

מיסוי מוניציפאלי

מיסוי עירוני, או בשמו האחר "מיסוי מוניציפאלי", הינו מקור ההכנסות העיקרי של הרשויות המקומיות. מיסוי עירוני נועד לאפשר לרשויות לממן את פעילותן לטובת הציבור. משרדנו מתמחה בלווי לקוחות עד לביטול ו/או הפחתת היטלי פיתוח כמו גם בשינוי שומת ארנונה ובהפחתת חובות ארנונה קיימים של לקוחות מול הרשויות המקומיות, לרבות עסקים שבעליהם חויבו בארנונה רטרואקטיבית.

דיני תכנון ובניה

תכנון ובנייה הינו תת תחום משפטי מורכב המצריך מומחיות וליווי מקצועי על ידי עורך דין מומחה לתכנון ובנייה. על עורך דין תכנון ובנייה לעסוק במקביל בתחומים משפטיים שונים- משפט מנהלי, אזרחי ופלילי. כאשר סיכויי ההצלחה בתיק תלויים ביכולת של עורך הדין לשלב בין ענפי המשפט השונים וכמובן בעבודת שטח יסודית, חקירה בלשית ונקיטת צעדים מול גופי התכנון, ועדות תכנון ובנייה והרשויות המקומיות.

דיני מכרזים

לרגולציה החלה על גוף יש השלכה ישירה על פעילותו השוטפת. טיפול נכון ויעיל בנושאים אלו יכול לסייע רבות בהצלחת פעילות הגוף והשגת יעדיו. משרד עו״ד הילה רווח מתמחה בליווי, עריכה ובחינה של מכרזים ובייצוג לקוחות בעניינים מנהליים.

התחדשות עירונית
תמ״א 38

משרד עורכי-דין הילה רווח מתמחה בתחום התחדשות עירונית ומלווה עשרות פרויקטים בייצוג דיירים, יזמים, קבלנים ומשקיעים. המיומנות והותק שרכשה עוה"ד רווח מביאים לניהול מו"מ בפרק זמן סדור ותורמים למקסום תנאי העסקה ומציאת פתרונות בזמן אמת. העשייה רבת השנים תורמת לייצוג נאות ומקצועי של לקוחות המשרד בכל שלבי העסקה.

עורכת דין הילה רווח

יצאתי לדרך עצמאית חדשה לאחר שנים רבות של עבודה בשירות הציבורי. בתפקידי האחרון שימשתי היועצת המשפטית לעיריית אשקלון ובמסגרת זו תחת אחריותי וניהולי היו אלפי הליכים משפטיים ובהיקף כספי של מאות מיליוני שקלים בכל התחומים, אך בעיקר בתחום התכנון והבנייה, המכרזים והיטלי פיתוח.

ליוויתי את 'הסכם הגג' הגדול ביותר שנחתם מול רשות מקרקעי ישראל לבניית 32 אלף יחידות דיור באשקלון וערכתי הסכמים בנושא התחדשות עירונית. שימשתי כיועצת משפטית של הוועדה לתכנון ולבנייה אשקלון, נתתי ייעוץ משפטי ביחס למאות היתרי בניה וליוויתי משפטית עשרות תוכניות בניין ערים בשנה. ערכתי וניסחתי אלפי מכרזים בכל התחומים ושמשתי כיועצת משפטית של וועדת המכרזים של העירייה ובתוך כך, ליוויתי בהצלחה רבה הליכים משפטיים בתחום דיני המכרזים.

אני מביאה איתי לחיים העצמאיים ניסיון עשיר במשפט הציבורי, וידע מצטבר של  עשרות שנים במקצוע וזאת משנת 2003 בתחום התכנון ובניה, חוזים ומכרזים, עתירות מנהליות, חוקי עזר ועבודה מול וועדות העירייה השונות. אני מכירה היטב ומקרוב את האתגרים הרבים העומדים בפתחה של כל רשות מקומית במישור המשפטי, הן מול תושבים, קבלנים, ספקים, נותני שירותים ועוד, נושא שיש בו לא מעט רגישות ציבורית, ונדרשת בו שימת לב מיוחדת לפרטים. 

אעמיד לרשותכם את מיטב הידע והניסיון הרב שלי בעבודה מול ועם הרשות, על מנת להתמודד מול כל אתגר קיים או עתידי, בצורה טובה, מקצועית ויעילה יותר, תוך חיסכון משמעותי בעלויות ההליך המשפטי, והשגת תוצאות ראויות וטובות. אשמח לתאם פגישת היכרות על מנת להציג בפניכם את הכלים הייחודים שפיתחתי לעבודה עם הרשויות המקומיות, כלים שיהיו עבורכם לעזר רב.

שלכם,​

עו״ד הילה רווח

מדברים עלינו

תל-אביב

אשקלון

רח׳ צה״ל 99, אשקלון
קומה 5, משרד 511
מייל: hilar.adv@gmail.com
משרד: 08-6215555
פקס: 08-6210605

אנו מאמינים שאין לקוח שהוא קטן מידי ואין יריב שהוא חזק מידי עבורנו. הפילוסופיה המקצועית שלנו הינה כי, כל לקוח זכאי לייצוג האגרסיבי ביותר שאנו מסוגלים לספק לו להשגת מטרותיו.

דילוג לתוכן